• PRZEDSZKOLE W WAŁOWICACH - NAUKA I ZABAWA W DOSKONAŁEJ HARMONII

• OD WRZEŚNIA 2024 R. ZMIANA GODZIN OTWARCIA - OD 7:00 DO 16:00,

aby sprostać potrzebom rodziców pracujących.

Dbamy o kameralne warunki, dzięki którym każde dziecko czuje się doceniane i ważne.

Znajdujące się w malowniczej wsi Wałowice 6 km (10 min drogi) od Gubina Przedszkole to idealne miejsce dla najmłodszych odkrywców. Położone blisko urokliwego lasu, otoczone przyrodą, stwarza niepowtarzalne warunki do rozwijania ciekawości i kreatywności dzieci.

Jednym z głównych atutów placówki jest strategiczne położenie - bliskość lasu. To nie tylko piekne widoki, ale także nieograniczone możliwości obserwacji przyrody i nauki przez zabawę. Dla naszych maluchów spacer wśród drzew to codzienny rytuał, któey rozwija ich zmysły i budzi miłość do natury. Przedszkole w Wałowicach nie tylko dba o fizyczny rozwój dzieci, aale również stawia na edukację. Oferujemy zajęcia z logarytmami, rozwijając umiejętności ruchowe, muzyczne, jak również harmonizujące caly organizm. Ponadto nasze Przedszkole to miejsce, gdzie dzieci mogą zanurzyć się w fascynujący świat języka niemieckiego, ucząc się go w sposób naturalny i przyjemny.

Niezapomniane chwile spędzone na nowoczesnym placu zabaw to kolejny powód, dla którego Przedszkole wyróżnia się na tle innych. Dzieci mogą swobodnie bawić się i rozwijać swoje umiejętności motryczne, a jednocześnie uczestniczyć w specjalnie dostosowanych zajęciach, które wspierają ich rozwój intelektualny. Nasi pracownicy, doświadczeni w pracy z dziećmi, tworzą atmosferę pełną ciepła i zrozumienia.

ZAPRASZAMY DO PRZEDSZKOLA W WAŁOWICACH NIE TYLKO MIESZKAŃCÓW NASZEGO OBWODU, ALE RÓWNIEŻ CAŁEJ GMINY ORAZ GUBINA.

Tu nauka i zabawa łączą się w jedno, tworząc wyjątkowe miejsce, w którym dzieci rozwijają się w atmosferze pełnej radości i wsparcia.

Zgłoszenia i wnioski do pobrania znajdują się w zakładce "UCZNIOWIE I RODZICE - Rekrutacja" oraz w sekretariacie naszej szkoły.

Zapraszamy również na stronę Przedszkola na fb https://www.facebook.com/profile.php?id=61554132189754