• Mistrzostwa Powiatu Krośnieńskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt

• 26 września reprezentantki naszej szkoły wzięły udział w Mistrzostwach Powiatu Krośnieńskiego w: Mini Piłce Nożnej Dziewcząt Nasza drużyna spisała się doskonale, dziewczyny zajęły II miejsce, dając z siebie wszystko oraz wykazując duże zaangażowanie na boisku Skład naszego zespołu: Laura Knozowska, Inez Ciszewska, Zuzanna Wilk, Julia Wiśniewska, Sofia Krajewska, Emilia Oleksińska, Maja Gołebiowska.

• Sprzątanie Świata

• 15.09.2023 uczniowie klas V - VIII zaopatrzeni w worki i jednorazowe rękawiczki uczestniczyli w akcji ekologicznej "Sprzątanie Świata".

Wydarzenie zorganizowane z inicjatywy Pani Moniki Harańczyk, pozwoliło dzieciom rozbudzić świadomość ekologiczną i odpowiedzialności za środowisko naturalne. Akcja miała również na celu pokazanie uczniom, że głównie zmiana nawyków w codziennym życiu, segregacja i umiejętne gospodarowanie odpadami umożliwia rozwiązanie problemu zaśmieconego środowiska.

• Pierwszy dzień w przedszkolu

• Po mniej lub bardziej intensywnych przygotowaniach do przedszkolnego debiutu naszego malucha, przyszedł czas próby

Maluchy z naszej szkoły weszły w nowy rok szkolny z uśmiechami na twarzy i dużą porcją energii, do kreatywnego i rozwojowego spędzenia w niej czasu

• Nowy Rok Szkolny 2023/2024

• 4 września wszyscy uczniowie tłumnie zjawili się na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024.

Z radością witali się po wakacjach, a na ich twarzach widać było uśmiechy. Najmłodszym z dumą towarzyszyli rodzice.

Nowy rok szkolny w Chlebowie oficjalnie zainaugurował dyrektor, Lilianna Dobiegała. Pani dyrektor krótko omówiła organizację pracy szkoły w nowym roku szkolnym oraz przedstawił wychowawców klas.

Wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów w zdobywaniu wiedzy a rodzicom należytej współpracy ze szkołą