• Strasznie śmieszne dynie

• 20.10.2023 w piątek po południu w grupie przedszkole w Walowicach, odbyły się zajęcia dla dzieci i rodziców pt "Strasznie śmieszne dynie". W rodzinnej atmosferze, powstały pięknie malowane dynie, ludziki z kasztanów oraz przeróżne cudaki z darów jesieni. Rodzice nie zaponieli o małym, słodkim co nie co, dla dzieci. Efekt końcowy w postaci dekoracji, można podziwiać w holu przedszkola.

• Narodowe Święto Niepodległości

• Występ klasy VII na temat święta niepodległości był poruszający i edukacyjny. Ten wzruszający występ sprawił, że uczniowie mogli lepiej zrozumieć historię kraju, jednocześnie zainspirowani zostali do szacunku dla dziedzictwa narodowego.

Dziękujemy uczniom i wychowawczyni klasy VII za przygotowanie występu

• Wieczór Filmowy

• W dniu 09.11.2023 odbył się wieczór filmowy zorganizowany przez samorząd uczniowski.

Wszystko zaczęło się od zgromadzenia przez naszych uczniów zapasów słodkości i przekąsek aby o godzinie 17 być już gotowym do wieczornego seansu.

Wieczór filmowy okazał się niesamowitą okazją do zintegrowania uczniów i pomógł w rozwoju przyjaźni wśród naszych rówieśników.

Było to wartościowe wydarzenie, ponieważ kto by nie lubił dobrze spędzonego czasu wśród swoich kolegów i koleżanek!