• Konkurs plastyczny

• Miło nam poinformować, że w dniu 31 maja 2023 r. uczennica naszej szkoły - Agata Ignaszak z klasy 2 zajęła III miejsce w konkursie plastycznym. Konkurs przebiegał pod hasłem "Niemcy - z czym kojarzę i za co lubię zachodniego sąsiada".

Agatce gratulujemy nie tylko wygranej, ale przede wszystkim zainteresowań i wiedzy o naszym zachodnim sąsiedzie.

• Szkolny Konkurs Recytatorski

• 28 kwietnia odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I - II. Celem konkursu było popularyzowanie wielobarwnej poezji dziecięcej, promowanie talentów recytatorskich, kształtowanie wrażliwości na piękno języka ojczystego oraz rozwijanie zainteresowań czytelniczych.  Wyróżnione osoby dostały nagrody.

• Egzamin klas ósmych 2023

• Egzamin ósmoklasisty w 2023 roku już się zakończył.

Dziś uczniowie przystąpili do ostatniego testu – z języka angielskiego oraz języka niemieckiego. Wczorajszy dzień był starciem z matematyką, natomiast egzaminy rozpoczęto językiem ojczystym.

Uczniowie salę opuszczali w optymistycznych nastrojach ale nas to nie dziwi ponieważ nasza 8 klasa to zdolna klasa!

• Narodowe Święto Konstytucji 3 Maja

• Obchody uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Było patriotycznie i przede wszystkim edukacyjnie. Apel i część artystyczna uczniów to już tradycja obchodów rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja wśród społeczności Szkoły Podstawowej w Chlebowie. Uczczono pamięć twórców i dzieło Konstytucji 3 Maja. Odśpiewano m.in. „Mazurka Dąbrowskiego” i „Witaj majowa jutrzenko”.

W tym roku za organizację wydarzenia odpowiadała klasa VI pod opieką Pani Joanny Karbowiak.