• Bal Karnawałowy

• 27 stycznia w piątek w udekorowanej sali gimnastycznej odbył się Bal Karnawałowy dla klas I - III.
            Na miejscu nie zabrakło wielu bohaterów bajek, wróżek, księżniczek i wielu innych postaci, które dzieci uwielbiają.
            Zabawę uatrakcyjniły konkursy z nagrodami i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

• Dzień Babci i Dziadka

• Mimo śnieżnej i mroźnej pogody w murach naszej szkoły zapanowała ciepła i radosna atmosfera, a to za sprawą specjalnych gości.

W piątek 20 stycznia gościliśmy babcie i dziadków klas 0-3.

Było to wydarzenie pełne wzruszeń, uśmiechów i dużej życzliwości. Na wstępie Pani Dyrektor Lilianna Dobiegała przywitała wszystkich gości. W specjalnie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci nauczania początkowego, poprzez program artystyczny dały świadectwo dużej miłości swoim babciom i dziadkom.

Finałowym punktem uroczystości był słodki poczęstunek dla naszych zaproszonych i rozmowy w serdecznej atmosferze.

Wszystkim Babciom i Dziadkom. Z okazji Ich święta najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności, miłości najbliższych oraz uśmiechu na każdy dzień.

• ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI

Drodzy uczniowie i rodzice !!!

Nasza szkoła przystąpiła do projektu  “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
            Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma   bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty

sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’

Termin Akcji: 23-27 stycznia 2023 r.

Miejsce Akcji: Szkoła Podstawowa w Chlebowie

PARTNERZY  AKCJI :

Operatorem Akcji jest Green Office Ecologic Spółka z o.o.

Siedziba Spółki - Warszawa 00-074, ul. Trębacka 4

Kontakt telefoniczny: 669-482-511 ;  83 341 75 94 wew. 23;  w godz. 8:00 - 16:00

e-mail: eko.szkoly@greenoffice.co / www.dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl

ZBIERAMY: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, ITP