• WYNIKI EGZAMINÓW ÓSMOKLASISTY

• Przypominamy!

Zdający egzamin ósmoklasisty będą mieli dostęp do swoich wyników od dnia 1 lipca br. od godz. 10.00 po zalogowaniu w serwisie ZIU (https://wyniki.edu.pl/login) za pomocą otrzymanego od szkoły macierzystej loginu i hasła. Wszyscy zdający ponadto mają możliwość zalogowania do serwisu ZIU i dostępu do swoich wyników od dnia 1 lipca br. przy użyciu profilu zaufanego.

Po zaświadczenia o wynikach egzaminu zapraszamy do szkoły 8 lipca 2022 r.

• Pożegnanie klasy ósmej

• W życiu jest czas na początek i na zakończenie określonego etapu w życiu. Wy zakończyliście już edukację w Szkole Podstawowej im. Danuty Siedzikówny „Inki” w Chlebowie. Dla każdego, mamy nadzieję, był to czas ważny. To w naszej szkole rodziły się przyjaźnie, tu odnosiliście sukcesy, tu uczyliście się relacji z rówieśnikami i dorosłymi.

Mamy nadzieję, że będziecie miło wspominać lata spędzone z nami.

23 czerwca 2022 w środę pożegnaliśmy się. Było wzruszająco. Z przyjemnością powspominaliśmy.

Przed Wami nowe wyzwania i decyzje. Życzymy wszystkim sukcesów w dalszej edukacji!

Dyrekcja, wychowawca Pani Wiesława Lewandowska i nauczyciele SP im. "Inki" w Chlebowie.